2827 SW 25th Avenue, Cape Coral, Lee County, FL, 33914

2827 SW 25th Avenue, Cape Coral, Lee County, FL, 33914

$305,000

2827 SW 25th Avenue, Cape Coral, Lee County, FL, 33914
MLS: 224020521
Powierzchnia: 0.311 Ac

Działka z dostępem do miejskiej wody i kanalizacji, położona w pięknej okolicy, jest jedną z niewielu i ostatnich działek narożnych, z której można podziwiać piękne zachody słońca. Działka znajduje się na przecinających się kanałach z połączeniem do Zatoki Meksykańskiej. Idealna dla miłośników wędkowania i sportów wodnych.

Cena obejmuje ścianę oporową z betonowym tarasem, dzięki czemu kupujący może natychmiast rozpocząć budowę domu. Aktualny czas oczekiwania na ścianę oporową wynosi od 6 do 12 miesięcy. Cena zawiera również molo i windę do łodzi, które mają być zbudowane w kwietniu 2024 roku. Sprzedający posiada aktualną ekspertyzę oraz gotowy projekt domu z 3 sypialniami, 2 łazienkami i basenem, który można zakupić osobno, oraz kontakt do architekta, jeśli kupujący chciałby wprowadzić własne poprawki. Obecny właściciel działki to inwestor, który od lat poszukuje unikalnych działek w Cape Coral, instaluje ściany oporowe, windy do łodzi, projektuje domy i sprzedaje je wraz z projektami domów, ułatwiając przyszłym nabywcom zakup. Jeśli jesteś z innego stanu, chętnie pokażemy ci działkę i okolicę przez Facetime. Idealna lokalizacja w bezpiecznej i bardzo czystej ekskluzywnej części SW, zaledwie kilka minut od restauracji, siłowni, a także centrum handlowego, Targetu i Publixu. Kolejną zaletą jest 18-metrowa ściana oporowa, która pozwala na znaczne oszczędności podatkowe, ale zapewnia takie samo dostęp do kanału jak 80-metrowa ściana oporowa.

Ostatni rachunek podatkowy został oszacowany na wartość nieruchomości 250 tys. USD, która dotyczy działek z dostępem do zatoki z 80-metrową ścianą oporową. Nowy rachunek podatkowy zostanie oszacowany na wartość nieruchomości 150 tys. USD, która dotyczy działki z dostępem do zatoki z 18-metrową ścianą oporową.