O mnie

Vito Kostrzewski

Jeśli szukasz profesjonalisty od nieruchomości, który "gwarantuje sukcesy w sprzedaży i zakupie", to nie musisz szukać dalej niż Vito Kostrzewski, agent nieruchomości dostępny 24/7.

Posiadający obszerną wiedzę i doświadczenie w branży, Vito specjalizuje się w domach jednorodzinnych, kondominium, działkach, nieruchomościach inwestycyjnych oraz sprzedaży krótkoterminowej.

Vito wykorzystuje swoje umiejętności, aby pomóc w dogłębnych badaniach dla każdej transakcji swoich klientów. Posiadając zaawansowany stopień naukowy z inżynierii tworzyw sztucznych, życie, studiowanie i pracę w pięciu krajach oraz ponad 20-letnie doświadczenie w pracy w dziale badawczo-rozwojowym i zarządzaniu technicznym w kilku dużych, średnich i mniejszych firmach, głównie w USA, Vito mówi płynnie po angielsku, niemiecku i polsku, co przyczynia się do jego zdolności do świadczenia wyższej, kompetentnej obsługi klienta.

Vito jest również laureatem Platynowej Nagrody w 2004 roku, Diamentowej Nagrody w 2005 roku, Nagrody 5 Gwiazdek Gulfshore Life w 2013 roku oraz Nagrody dla Najlepszych Agentów Gulfshore Life w 2014 roku.